Datum: Donderdag 24 september 2026
Tijdstip: 11u – 12u15
Locatie: Gratis en digitaal te volgen
Eva Geluk - Professor Mental Health at Work (Antwerp Management School)
Jan Van Raes - HR-directeur (UZ Brussel)
Tine Tytgat - CHRO (Randstad Belgium)
Lies Van Campfort - HR Director (Mediahuis België)
Isabel De Clercq
De context
Nog nooit investeerden organisaties zoveel in welzijn. Toch blijven burn-out en langdurige afwezigheid toenemen. Professor Eva Geluk kadert deze paradox vanuit haar onderzoek naar mentale gezondheid op het werk en de rol van leidinggevenden.
Waarom vertaalt de aandacht voor welzijn zich zo moeilijk naar duurzame impact? En kijken organisaties nog te vaak naar het individu, terwijl werkdruk, leiderschap en werkorganisatie buiten beeld blijven?
Naar de praktijk
Samen met een sterk en ervaren panel onderzoeken we hoe leidinggevenden veilige en sterke teams kunnen bouwen, ook terwijl ze zelf onder druk staan.
We bespreken drie centrale vragen:
1. Wat zijn de werkelijke oorzaken van mentale uitval?
2. Hoe overbruggen we de kloof tussen goede intenties en effectieve impact?
3. Hoe kunnen HR en de organisatie leidinggevenden beter ondersteunen?
We zoeken naar concrete hefbomen om werkdruk bespreekbaar te maken, mentale uitval te voorkomen en welzijn duurzaam te verankeren.
Het gesprek wordt in goede banen geleid door Isabel De Clercq. Het panelgesprek is gratis en digitaal te volgen via onderstaande link:
Baanbrekende Werkgever is een lerend netwerk van organisaties die zich als duurzame en mensgerichte werkgevers willen ontwikkelen en positioneren.
WORD EEN BAANBREKENDE WERKGEVERPowered by